Новини

Шановні учні, запрошуємо вас проявити свої творчі здібності  в обласному конкурсі дитячої анімації "Мультік-FEST" 
(термін проведення конкурсу 13.11.2013р. – 1.03.2014р.)
 умови конкурсу

Шановні учні, у  школі з 24.02 по 28.02 проходитиме тиждень математики та інформатики. Запрошуємо вас взяти участь у цікавих конкурсах, що сприятимуть розвитку вашого мислення, творчих здібностей, інформаційної культури


КОНКУРС СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ "МИ НЕБАЙДУЖІ - 2015"
Запрошуємо учнів школи взяти участь у ІІ обласному дитячому конкурсі соціальної реклами "Ми небайдужі-2015". Кращі конкурсні роботи будуть відзначені дипломами Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та цінними призами від ТОВ «Мої знання».
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ: 23.02.2012р. – 27.04.2015р.
МЕТА КОНКУРСУ: визначити соціальні проблеми дітей і молоді, привернути увагу суспільства до найбільш актуальних соціально-значущих тем.
УМОВИ КОНКУРСУ: Для участі у Конкурсі подаються відеоролики соціальної тематики, спрямовані на зміну моделі громадської поведінки, привернення уваги до проблем соціуму.
Усім учасникам Конкурсу  необхідно до 27 квітня 2015 року подати такі матеріали:
АНКЕТУ УЧАСНИКА  
КОНКУРСНУ РОБОТУ - відеоролик хронометражем до 2 хвилин в форматі AVI. На початку
відеоролика повинна бути наступна інформація: назва Конкурсу, назва конкурсної роботи, прізвище та ім’я автора/авторів, назва навчального закладу.
У Конкурсі можуть брати участь учні 5-11 класів. Мова робіт - українська, російська, англійська.
Критерії оцінювання конкурсних робіт:
- соціальна направленість роботи
- актуальність проблеми
- наявність власної позиції автора
- оригінальність, креативність та новизна ідеї
- якісне та лаконічне втілення задуму
CD/DVD-диски з підписаними відеороботами (ПІБ, контактний телефон) необхідно передати до 27 квітня 2015 року будь-яким зручним способом у кабінет 108 ДОІППО Поштова адреса: 49006, м. Дніпропетровськ, вул. Свердлова, 70, ДОІППО, каб.108, Рижій Катерині Геннадіївні. Телефон для довідок: (056) 732-47-66; e-mail: contests.doippo@gmail.com
Останній день подання заявок і конкурсних робіт 17 квітня 2015 р. Публікація результатів Конкурсу відбудеться 11 травня 2015р. на Освітньому порталі Дніпропетровщини: http://dnepredu.com/
ПРИЗИ: Переможці отримають дипломи Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та цінні призи від ТОВ «Нові знання.
Організатори Конкурсу залишають за собою право використання конкурсних відеоробіт у науково-педагогічній діяльності співробітників ДОІППО.

1 комментарий:

 1. КОНКУРС "МЕЛОМ НА ДОСКЕ"
  Дорогие друзья!

  Спешим сообщить вам ноябрьскую тему конкурса "Мелом на доске":

  "ДЕНЬ ДРУЖБЫ"

  Сроки проведения конкурса с 03.11.14. по 28.11.14.
  http://tso.com.ua/index.php/konkurs-melom-na-doske

  ОтветитьУдалить